RetroHerna - Interaktivní muzeum videoherní historie

Společná objednávka triček

Odpovědět

Nechtěl by ještě někdo tričko nebo mikinu z Teepublic a srazit tak poštovné? Mně se líbí pochopitelně toto, ale mají i další pěkná retroherní, dokonce pokémonní:

Objednávku jsem ochoten udělat a klidně i nechat poslat na nějakou pražskou adresu, ať si to můžou zájemci snáze rozebrat. Samotnému se mi nechce tu dardu moc dávat. Kdyby se ale někdo přidal, zřejmě by mě to vyhecovalo a měl bych tak vysněnou mikinu. :)

Nákupní seznam:

Chtitel Název Gender Style Size Color
Arlette It’s dangerous to play alone ? ? ? ?
Blacky Flight of the Sleeping Giant Male T-Shirt 3XL Vintage Green
Glutexo It’s dangerous to play alone Classic Hoodie XL Vintage Heather
We all Mad Here_Realistic Version Male Long Sleeve T-Shirt 2XL Purple
Scyther Playing With Power Lightweight Hoodie M Black
Terrion Born and Bred 1999 Male T-Shirt 2XL Charcoal

Arlette prosím o doplnění chybějících údajů. Do té toby nemohu vyčíslit náklady.

Naposledy upraveno 19. 04. 2016 09:58
Odpovědět

Mně se nejvíc líbí to samé :D Jaké by bylo poštovné a kdy myslíš, že by to došlo?

Odpovědět

Tak stačí hodit do košíku a uvidíš. Je to snazší než se ptát na jednotlivé kombinace – já se stejně musím podívat stejným způsobem. :D

V případě jednoho kusu je poštovné za 7 babek, v případě dvou za 12. Na to, aby byla nějaká rozumná úspora by to holt chtělo víc kusů, ale tak i jeden navíc je dobrý. Rád ale slyším, že by se někomu také líbil kousek šatstva. Tak počkáme, jestli se někdo ještě neozve. Ještě připomínám, že jedna osoba může chtít i více kusů a také, že kromě triček mají i mikiny, obaly na telefon a takové věci.

Jinak já si asi vezmu dva kusy, protože Katanga bude mít narozeniny a věřím, že i pro ni se tu něco pěkného najde. Přeci jen, mají i motivy např. Princezny Mononoke, Cesty do fantazie, Jak vycvičit draka, Avatara: Posledního vládce větru atd.

Doba dodání je prý 7 až 14 pracovních dní. Ono to asi stejně není moc důležité, vzhledem k tomu, že to pak stejně budeš nosit několik let. ;) Sám bych doufal v tu kratší právě kvůli těm narozeninám, ale ono se z toho střílet nebude, když se to nestihne.

Ještě tato jsou dobrá: True heroes never die a Epic Hylian shield.

Naposledy upraveno 11. 04. 2016 09:26
Odpovědět

Ale jo, to za tu srandu stojí :)

Minimálně jednoho Snorlaxe bych si vzal. Třeba ještě přemluvím polovičku na něco. Pak se uvidí až se budeme domlouvat finálně-

Odpovědět

Mně se moc líbí Toto a Digimoní

Odpovědět

A líbí se ti dost na to, aby sis je chtěl objednat?

To „Narodil jsem se i vyrostl v Džótu“ je ale vážně pěkné.

Naposledy upraveno 12. 04. 2016 07:31
Odpovědět

Spíše ano. Do kdy mám čas se rozhodnout?

Odpovědět

Viděl bych to tak do konce týdne. Rád bych dal prostor na rozmyšlenou těm, co by mohli chtít, ale zároveň bych se s tím nerad crcal moc dlouho.

Odpovědět

Asi bych si tedy objednal to pokemoní mužské, T-shirt, 2XL, barva Charcoal Heather. Džóto je můj nejoblíbenější region ^^

Odpovědět

Takže to máme:

Chtitel Název Gender Style Size Color
Arlette IT'S DANGEROUS TO PLAY ALONE ? ? ? ?
Blacky FLIGHT OF THE SLEEPING GIANT ? ? ? ?
Glutexo IT'S DANGEROUS TO PLAY ALONE Classic Hoodie XL Vintage Heather
WE ALL MAD HERE_REALISTIC VERSION Male Long Sleeve T-Shirt 2XL Purple
Terrion BORN AND BRED 1999 Male T-Shirt 2XL Charcoal

Prosím Arlette a Blackyho o doplnění chybějících údajů, případně o nějaká další přání. Tabulku hodím i do prvního příspěvku.

Bylo by fajn, kdybychom to zítra uzavřeli. Až nebudou v tabulce žádné otazníčky, mohu to všechno naházet do košíku a rozpočítat ceny. Platbu bych rád na účet 1059603038/3030 (AirBank). Když se podá příkaz v neděli nebo dostatečně včas v pondělí, v úterý už bych měl mít připsáno. Zaslat bych nechal na nějakou pražskou adresu, pokud mi ji někdo napíšete. Nejlépe asi Arlette, a tu bych následně poprosil o obratem přeposlání mých kousků mně. V rámci kamarádšoftu Retroherny se Zásilkovnou věřím, že by to mohlo být téměř nebo zcela beznákladové. Vyzvednout si mohu např. v Dětských botičkách.

Naposledy upraveno 16. 04. 2016 14:08
Odpovědět

Male T-Shirt 3XL Vintage green.

Jen jsem to tak zběžně spočítal a myslím, že jsme nad hranicí pro clo (120€ s dopravou)... to by mohl být bolehlav navíc.

Naposledy upraveno 16. 04. 2016 14:30
Odpovědět

Nicht gut. Nějaké zkušenosti, jak toto probíhá? Co to stojí, jak moc to zdržuje dodání a tak?

Odpovědět

Když vydržíte, tak bych si v pondělí taky něco objednal. Ale přes víkend už to nestihnu.

Odpovědět

Obecně to funguje tak, že když přelezeš hodnotou 22€, zablokují balík na poště v Praze, místo něj ti dojdou papíry k proclení, ty tam musíš osobně dolézt a obíhat okénka jak trotl. Ukázat kolik jsi za to zaplatil, doplatit DPH 21%, případně i clo a pak 100kč výkupné poště za to, že se obtěžovala tě upozornit a nespálila ten balík rovnou. Je to fakt opruz. Pošta to za příplatek může udělat za tebe, když jim ty papíry pošleš. Nikdy jsem jim v tom ale nevěřil. Když to nevyřešíš, tak asi po 30 dnech pošta balík vyhazuje nebo posílá zpátky (asi podle toho, jestli ho odesilatel chce).

Na druhou stranu - když jsem si naklikal shipping do ČR tak to automaticky vybralo DHL, která má na to vlastní aparatčíky a od tohohle tě někdy odfiltruje. Bohužel jsem nepřišel na zákonitosti. Takže to je taková loterie a výsledky se dozvíme asi až při doručení.

Naposledy upraveno 16. 04. 2016 22:22
Odpovědět

Scythere: Dobře, napiš v pondělí. Čím dříve, tím lépe. Stejně dokud nám Arlette nedodá údaje a adresu a nepotvrdí ochotu provést překládku, máme smůlu.

Blacky: Děkuji za objasnění. Já jsem se s proclením osobně nikdy nesetkal. S DHL mám také pramálo zkušeností. Můžeme doufat, že s tím Arlette nebude mít moc opruzu. Doufal jsem, že to bude celé snazší.

Odpovědět

Ukázalo se, že bych to bohužel nezvládla do konce měsíce zaplatit, takže já odpadám :/

Odpovědět

A kdybychom počkali do května?

Odpovědět

Já bych prosil https://www.teepublic.com/hoodie/6828-playing-with-power

Lightweight hoodie/Black/M

Odpovědět

scyther

Já bych prosil https://www.teepublic.com/hoodie/6828-playing-with-power

Lightweight hoodie/Black/M

Wow! Mít teď aktuálně finančně navrch, tak neváhám a beru jí taky, vypadá naprosto úžasně, chválím výběr! :-)

Naposledy upraveno 19. 04. 2016 00:15
Odpovědět

glutexo

A kdybychom počkali do května?

Nechci vás blokovat, když to nevím jistě, jestli se mi něco nepřihodí.

Odpovědět

Takhle, já jsem sice zmiňoval ty narozky, ale ve své podstatě nijak nespěchám. Týden, ba ani měsíc navíc mě nerozhodí. Záleží, jak moc jsou již natěšení Blacky, Scyther a Terrion. :)

Naposledy upraveno 19. 04. 2016 06:24
Odpovědět

Já klidně počkám :)

Odpovědět

Nemám problém s čekáním

Odpovědět

Já si klidně počkám, stačí když to nebudeme objednávat na přelomu měsíce, kdy jsem obvykle na suchu :)

Odpovědět

Tak tedy počkáme. Třeba se ještě najde někdo další, kdo by chtěl. Snad si to nikdo stávající nerozmyslí.

Odpovědět

Já se až první týden v květnu dostanu k tomu si tu stránku vůbec prohlídnout XD. Takže čekání podporuji XD

Odpovědět

Tak jo, první týden v květnu máme za sebou a skoro už i druhý. Morxi, prohlédnul sis? Ostatní, nějaké změny tuh?

Odpovědět

Žena vyjádřila přání, že chce jednu konkrétní knižní sérii. Což znamená, že potřeba trička poněkud poklesla. Já bych ale svou mikinu stále ocenil, byť se do toho teď kvůli nepříjemným vyšším výdajům moc nehrnu. Byl-li by ale stále zájem, rozhodně bych objednávku nezatracoval. I kdyby to mělo být později. Dosavadní chtitelé, měli byste stále zájem, nebo nadšení přešlo?

Odpovědět

Stále

Odpovědět

Také mám pořád zájem :)

Odpovědět

Takže Arlette, vyber si barvu, styl atp.

Morxi, rozhodni se, zda něco budeš chtít.

Potom zkusím spočítat cenu a následně můžeme začít řešit logistiku.

Jak tak vidím, ono to tu stejně bude na dlouho. To ale zas tak nevadí. Aspoň se rozředí náklady do většího časoprostoru.

Odpovědět

Ja nakonec patrne nic, jsem bez penez.

Odpovědět

ahoj retroherní kamarádi moji :-D nebylo bytam něco od beybladu anime pirátu zapoměl jsem nazev jeho Yugi-Oh a šamana? :-D

Odpovědět

Já měl teď výdajů dost, takže jsem trička raději vytěsnil z hlavy. Pokud se přidáš k objednávce, kterou snad nakonec i dáme dohromady, budu rád. Arlette si zřejmě nic nevybere, ty se podívej, jestli by se ti něco nelíbilo. Stačí zadat do vyhledávání:

https://www.teepublic.com/gifts/yugioh

https://www.teepublic.com/tees/shamanking

Odpovědět

Je to skoro rok, co jsem tady s nápadem objednat trička přišel. Za tu dobu se mi ale docela přestalo tu mikinu a trička chtít. Dárky jsem si zařídil jiné a také mě děsí představa celního řízení a režie s následnou distribucí mezi námi. Ono by to nakonec vyšlo pekelně draho. To asi spíše investuji zase do další konzole, nebo hry.

Za sebe bych se na to tedy vyprdl.

Odpovědět

Taky to nějak přežiju